Úvodní stránka » Webdesign, tvorba WWW » Posoudíme váš web z pohledu zákazníka

Posoudíme váš web z pohledu zákazníka

Kvalitní webová prezentace je základní forma propagace firmy a nabízených produktů či služeb. Je váš web opravdu pro vaše potenciální klienty přehledný a srozumitelný?

Svůj web jste tvořili v dobrá víře co nejlépe. Snažili jste se poskytnout maximum informací, a protože jej dokonale znáte, je pro vás srozumitelný. Víte, jak váš web funguje a bez problémů ihned najdete informace, které hledáte. Jste si jisti, že vaši zákazníci sdílí váš názor a ve vaší prezentaci se bez problémů orientují a najdou zde informace, které hledají?
Nezávislým okem a pohledem potenciálního zákazníka, který poprvé navštíví váš web, zhodnotíme srozumitelnost, přehlednost a přesvědčivost vašich webových stránek. Posoudíme grafické zpracování, obsah poskytovaných informací i SEO vašeho webu.
Téměř každá firma trpí profesní slepotou. Nebraňte se názoru nezávislého pozorovatele.
Naše společnost ANERI s.r.o. z Liberce se v oblasti marketingu a propagace pohybuje už déle než 25 let. Za dobu naší činnosti jsme spolupracovali s mnoha různými firmami a naše rady a doporučení vychází zejména z osobních zkušeností.

FIREMNÍ PORADNA

MARKETINGOVÁ STRATEGIE

Posoudíme váš web z pohledu zákazníka

Štítky: , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*


8 + devět =