Úvodní stránka » Advertising & Marketing » Jak se dopravníky pohybují cenově?

Jak se dopravníky pohybují cenově?

Hledám někoho, kdo vyrábí dopravníky. Potřebuji znát jejich cenu a vůbec nevím na koho bych se mohl obrátit. Nikdo z mého okolí mi nebyl schopen poradit. Co byste mi poradili vy? Máte někoho ve svém okolí, kdo se v tomto oboru pohybuje. Já nemám žádného známého, kolegu či rodinného příslušníka, který by byl schopný mi sdělit, jak se dopravníky pohybují cenově.

Kde se dopravníky vyrábějí?

Vůbec netuším, jestli existuje nějaká tuzemská firma, která dopravníky vyrábí. Popravdě jsem se ještě ani pořádně nedíval. Prvně jsem se zkoušel ptát lidí ve svém okolí, ale nikdo z nich o tom nic neví. Je to škoda, ale asi jsem podobnou reakci i čekal. Moc lidí se prostě v tomto oboru nepohybuje. Vyrábět dopravníky určitě není vůbec nic jednoduchého. Kdyby bylo, tak by to dělal každý.

Snad mi s dopravníky někdo poradí

Ideální by bylo, kdybych našel někoho, kdo se dopravníky přímo zabývá. Jednoduše řečeno, bylo by skvělé kdybyste mi dali kontakt přímo na nějakou firmu, která se v tomto oboru pohybuje již delší dobu a má tak potřebné letité zkušenosti. Hledám někoho, kdo se na již zmiňované dopravníky zaměřuje delší dobu a bude schopen mi zodpovědět pár otázek. Je tu někdo takový? Budu rád za jakoukoliv zpětnou vazbu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*


− 2 = pět