Úvodní stránka » E-shopy » Dětské zavinovačky pro miminka

Dětské zavinovačky pro miminka

Zavinovačky pro miminka jsou neodmyslitelnou součástí každé výbavy pro novorozence a slouží jak pro poskytnutí maximálního pohodlí miminka během jeho odpočinku a spánku, tak i při kojení či přemisťování. V současné době jsou velmi oblíbené rychlozavinovačky pro miminka, které jsou svým střihem (vlastně se jedná o důmyslně složený čtverec) velmi praktické a velmi dobře se používají na rozdíl od klasických zavinovaček, u kterých je použití malinko složitější, ale na druhou stranu zase více “drží pohromadě” v případě, že je miminko neklidné a má tendenci se ze zavinovačky “vyklubat” ven. Obě tyto varianty zavinovaček je možné použít jak doma v postýlce, tak i za teplejších dnů v kočárku.

Pokud ale čekáte miminko na podzim, pak se vyplatí sáhnout po teplejší variantě zavinovačky pro miminka a to po péřové. Péřová zavinovačka pro miminko je to nejlepší, co můžete pro něj udělat v chladném období roku. Perfektně udržuje teplo a zajití tak maximální komfort a pohodlí i v opravdu chladných dnech například na vycházkách nebo cestou k lékaři s kočárkem.

A už vybíráte zavinovačku pro miminko klasickou nebo péřovou, buďte si jisti tím, jestli je vyrobena z atestovaného materiálu. Můžete tak tím předejít zdravotním nepříjemnostem spojených s nekvalitním materiálem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*


dva + 9 =