Úvodní stránka » Advertising & Marketing » Chceme dětem protřídit hračky

Chceme dětem protřídit hračky

Naše děti mají jeden velký společný pokoj, kde je nyní strašný nepořádek. Všude se povalují nějaké hračky a nikdo je nevyužívá. Právě kvůli tomu jsme se rozhodli, že dětem vše protřídíme a něco odvezeme příbuzným a nebo prodáme. Je škoda, aby se vše v dětském pokoji jen povalovalo a nikdo to nevyužíval. Na některé věci jsou už naše děti velké a tak jim určitě nic chybět nebude. Všechny hračky protřídíme a uděláme v pokoji více místa. O vánocích toho děti dostaly poměrně dost a stejně si s ničím moc dlouho nehrají. Vždycky to chtějí a když jim to člověk koupí, tak u toho vydrží jen chvilku. Pamatuji si, že když jsem byla já v jejich věku, tak jsem takové hračky rozhodně neměla. Měla jsem jednu panenku a stavebnici a s tím jsem si opravdu vyhrála. Dnešní děti mají všeho moc a pak si ani ničeho naváží. Určitě se snažíme děti podoporovat v jejich zálibách, ale není možné jim dopřát úplně vše. K Vánocům a narozeninám toho vždycky dostanou strašně moc i od prarodičů. Myslím si, že by některé hračky ani nepotřebovaly. Asi si budeme muset s prarodiči promluvit. Nechci, aby naše děti tak moc rozmazlovali a kupovali jim vše na co si ukážou. To určitě není dobré a tak se to pokusíme změnit. Nyní probereme hračky a odvezeme je příbuzným.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*


4 + = šest