Úvodní stránka » Advertising & Marketing » Vztah mezi vlhkostí materiálu a výstupem Raymondova mlýna

Vztah mezi vlhkostí materiálu a výstupem Raymondova mlýna

Vzhledem k tomu, že Raymond Mill je mlecí zařízení používané k výrobě rudy, existuje určitý požadavek na vlhkost materiálu. Je-li vlhkost příliš vysoká, jaký vliv má na výrobu Raymonda Mill? Následuje analýza vztahu mezi vlhkostí materiálu a výkonem Raymondova mlýna od Zhengzhou Shuguang.
Mlýn Raymond má řadu požadavků na frézovací materiály, tj. Tvrdost Mohse pod 9,3 a vlhkost není větší než 6%. Pokud překročí tento rozsah, bude to mít vliv na pracovní výkonnost mlýna, což nás vyžaduje. Při použití mlýna je nutné vybrat různé zařízení podle různých modelů a materiály, které nesplňují požadavky, jsou nejprve zpracovány, a pak se používá Raymond mlýn pro mletí.
Obecně řečeno, vlhkost materiálu je příliš velká. Během broušení bude materiál spojen a dojde k ucpání, nebo bude materiál spojen s brusným válečkem, brusným kroužkem apod., Což brání broušení. Broušení, které způsobuje, že mlýn nedodrží normální práci. Při použití řezačky Raymond musí být materiál důkladně zkontrolován. Pouze poté, co materiál splňuje výrobní standardy, může stroj Raymond provádět svůj výkon, čímž účinně zvyšuje výkon a pracovní účinnost mlecího stroje Raymond.

One Response to Vztah mezi vlhkostí materiálu a výstupem Raymondova mlýna

  1. is how to use it

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*


šest − 2 =