Úvodní stránka » Advertising & Marketing » Jak se vyvíjejí mikronizované práškové stroje?

Jak se vyvíjejí mikronizované práškové stroje?

Ve skutečné výrobě materiál nemůže uvolňovat mikronizovaný práškový mlýn z výpustného konce. Výtokový konec mikronizovaného mlýnu má za následek potlačení vypouštění velkých částic a malé částice mohou být hladce vypouštěny, zatímco velké částice zůstávají ve výboji. Mlýn je i nadále mletý, což je funkce známá jako třídění výstupu. Tato funkce mlýna sama ovlivňuje dobu, po kterou materiál zůstává v mlýně, a různé režimy vypouštění mají různé inhibiční účinky. Při modelování, pokud ignorujete tuto funkci, bude velký obsah částic modelové predikční hodnoty příliš velký. Chcete-li tuto funkci odrážet, můžete ji zvládnout čtyřmi způsoby:
1. Zavést klasifikační funkci v modelu mlýna a vrátit klasifikovaný vratný písek přímo do vstupu mlýna.
2. Pro různé velikosti částic se používají různé axiální rychlosti, které označují postupnost částic uvnitř mlýna a mohou tak být ekvivalentní vrácení tříděného vratného písku ke vstupu každého směšovače.
3. Výraz rychlosti drcení je upraven. Myšlenka této metody spočívá v tom, že velké částice jsou vyloučeny z vypouštění, což znamená, že průměrná doba zdržení velkých částic je dlouhá. Proto je-li doba zdržení velkých částic stejná jako doba zdržení jiných částic, současně se zrychluje rychlost roztržení velkých částic a zpomaluje se rychlost lámání malých částic, což dosáhne stejného účinku jako dlouhý čas zdržení velkých částic. Tato metoda je stejná jako pseudo-časová metoda.
4. Přijme se rychlost rozdrcení bez prvního řádu a rychlost drcení se s časem zvyšuje a rychlost lámání velkých částic se zrychluje a rychlost lámání malých částic se zvyšuje pomaleji, čímž se dosáhne velké částice doba pobytu. Dlouho stejný efekt.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*


5 + = osm