Úvodní stránka » Travel » World Ventures je multi-level marketingem (MLM), kde se vzájemně setkávají síťový marketing s celou řadou cestovatelů.

World Ventures je multi-level marketingem (MLM), kde se vzájemně setkávají síťový marketing s celou řadou cestovatelů.

Zprostředkovatelé vydělávají na příjmech za nabízená členství, díky kterým na svých cestách mohou jejich držitelé šetřit a užít si tak zároveň více zábavy. 

Pár informací na začátek

Sociální zodpovědnost není tomuto gigantu vůbec cizí. Bavíme se o společnosti, která nesleduje pouze své vlastní zájmy, ale zároveň prostřednictvím jejich programu VolunTourism pomáhá komunitám z celého světa.

Zakladatelé této společnosti byli úspěšnými podnikateli již dříve, nicméně touha stát za projektem, který bude úzce spojen s jejich vášní – tedy cestováním – pro ně byla nutnou dávkou motivace, která stála za zrodem společnosti World Ventures.

Projekt jako takový je určen hlavně pro lidi, kteří mají peníze, zbožňují cestování a poznávání neprobádaných míst. Pro někoho nedosažitelný cíl, pro jiné naopak výzva.

Produkt jako takový

V případě World Ventures nabízí zprostředkovatelé členství v klubu, které Vám umožní přístup k ojedinělému rezervačnímu systému, zvýhodněným cestovním balíčkům a speciálním klubovým nabídkám. Ty jsou pak nabízeny prostřednictvím vyhledávače Rovia, který svým členům zobrazuje nabídky odpovídající jejich členskému statusu – standardní až po luxusní.

Níže jsme si pro vás připravili jednotlivé druhy členství včetně vstupních a pravidelných měsíčních poplatků:

Druh členství Jednorázový vstupní
poplatek
Měsíční členský poplatek
DreamTrips $199.95 $26.99
DreamTrips Life $199.99 $54.99
International DreamTrips Life $199.99 $49.98
Luxury DreamTrips $999.99 $99.99
DreamTrips U $99.99 $20.99

Rovia je unikátní rezervační systém vlastněn společností World Ventures, která jej uzpůsobila pro potřeby svých členů a staví se tak do funkce cestovní kanceláře. Cestovní balíčky nabízené v tomto rezervačním systému jsou vytvářeny zaměstnanci společnosti a jsou určeny výhradně pro držitele daného členství.

Mezi nespornou výhodu rezervačního systému Rovia patří její jednoduchý, přehledný a vzhledově propracovaný systém, kde se často objevují cenově přívětivější nabídky, než je tomu u ostatních nadnárodních korporací. Tuto skutečnost vám potvrdí nejeden člen tohoto cestovatelského klubu.

Mezi další výhody se zasloužila skutečnost, že se jedná o:

  1. Zajímavý produkt týkající se cestování, do kterého můžete snadno přivést další lidi prostřednictvím internetového připojení bez nutnosti osobního jednání.
  2. Originální, neokoukaný a jedinečný produkt.
  3. Snadný a rychlý přivýdělek, díky kterému můžete snadno a pravidelně dosahovat na bonusy ve výši $100, nikoliv pouze v rámci několika málo $.
  4. Produkt se skutečnou přidanou hodnotou, která je svým členům nabízena prostřednictvím unikátních cestovních nabídek.  

Projekt má však také jisté nevýhody:

  1. Webové stránky společnosti nejsou až tak přehledné, jak by se mohlo od společnosti takové velikosti očekávat. Ve snaze si prohlídnout nabízené balíčky si každý z nich budete muset přečíst v nově otevřené záložce. Zároveň nečekejte, že se zde dočtete o cenách jednotlivých balíčků.
  2. Začátky bývají drahé, ani v tomto případě tomu není bohužel jinak. Vzhledem k unikátnosti a jedinečnosti celého projektu mohou někteří lidé namítat, že jsou vstupní náklady nastaveny nepřiměřeně vysoké. Souhlasíme.

Takto investované peníze však můžete získat celkem jednoduše zpět prostřednictvím $100 bonusu. Ten obdržíte v případě, kdy do klubu během jednoho měsíce přivedete alespoň 3 nové členy. Více si o této možnosti řekneme v následujících odstavcích.   

traveliKompenzační plán

Každý z členů si na své cesty vydělává prostřednictvím náboru nových členů a jejich dostatečné edukaci. Tito „nováčci“ pak náborem dalších členů získávají finanční prostředky (v tomto případě bonusy a provize) nejen pro sebe, ale i pro zprostředkovatele, který je do skupiny přivedl. Dobře odvedenou prací se tak může jednat o snadnou možnost vysokých výdělků, které mohou být použity pro cestování a poznávání neobjevených krajin.

Jak funguje Osobní systém odměňování?

Zprostředkujete-li během 28 dní prodej 3 dražších zájezdů, obdržíte $100 bonus. Za každé další 3 prodeje, spadající do tohoto 28 denního období, pak pokaždé obdržíte dalších $150. Prodejem 3 levnějších balíčků obdržíte bonus $50. I v tomto případě máte možnost prodejem dalších balíčků nižší hodnoty vydělávat násobně více – za každé další 3 prodané balíčky obdržíte po $75.

Status Wings & Wheels získáte, pokud 4 svým novým klientům dopomůžete k získání jejich prvních 4 zákazníků. A to vše během jednoho měsíce. Říkáte si, co to pro vás bude znamenat? Držitelé tohoto statusu se zbaví měsíčních poplatků a/nebo získají 8% provizi z prodejů.

Pro získání mikro-provizí musíte jako zprostředkovatel získat status Seniora, díky kterému začnete automaticky získávat provize také z lidí, které jste získali nejen Vy, ale také přizvaní členové. Tímto statusem se budete pyšnit při získání 30 krát 2 podlinek, jež jsou součástí vaší celkové struktury.

Kromě výše zmíněných je součástí kompenzačního plánu celá řada dalších bonusů, které můžete (splněním daných podmínek) jednoduše získat.

Obchodní systém

Chcete-li si prostřednictvím World Ventures aktivně přivydělávat, musíte kromě vstupního poplatku ($99,95, tedy zhruba 2 250 Kč) platit také měsíční poplatek ve výši $10,99 (zhruba 249 Kč), který vám umožní přístup do speciálního obchodního systému pro zprostředkovatele. V něm pak budete mít možnost spustit vlastní webové stránky, procházet tréninkovými programy a využít speciálních prodejních či marketingových nástrojů.

Rozhodnete-li se tento speciální měsíční poplatek neplatit, zůstáváte plnohodnotnými členy cestovního klubu za podmínek uvedených na webových stránkách tohoto cestovního klubu.

Ve zkratce

Jedná se o ojedinělý produkt, který svým členům nabízí nejen mnoho výhod v podobě cestovních nabídek, ale zároveň možnost si na tyto cesty jednoduše vydělat.

Za dnešních ekonomických podmínek si může dovolit cestovat naprosto každý – někdo si užívá luxusní dovolené, jiný pak preferuje dobrodružnější cestu. Všem těmto skupinám má však World Ventures, prostřednictvím svého rezervačního systému Rovia, co nabídnout.

Pokud i Vy cítíte, že je nejvyšší čas zkusit a poznat něco nového, určitě si projekt vyzkoušejte na vlastní kůži a udělejte si o něm svůj vlastní obrázek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*


pět − = 4