Úvodní stránka » Nezařazené » Naše děti vozíme v autosedačkách Cybex

Naše děti vozíme v autosedačkách Cybex

Také máte v oblibě značku Cybex? My tedy rozhodně ano. Máme tři děti a všechny vozíme v autosedačkách od toho výrobce. Vybrali jsem si je především kvůli bezpečnosti. Tento výrobce vyhrává různé testy bezpečnosti a to nás přesvědčilo o tom, že jsou kvalitně zpracovné a pro děti tak i ideální. Kdybych měla mít ještě další dítě, tak si pro něj pořídím i kočárek Cybex. Ten jsem sice nikdy neměla, ale moc se mi líbí. Má jej jedna moje kamarádka a nemůže si jej vynachválit. Je prostorný a pohodlný. Další dítě už rohodně neplánujeme a tak kočárek kupovat nebudu. Stačí nám tři děti. Všem jsme pořídili nové autosedačky Cybex a jsme velice spokojeni. Máme velké auto a tak máme všechny tři autosedačky připevněné na zadních sedadlech. Děti tak sedí hezky vedle sebe a můžou se při cestách společně bavit. Ještě se nám nestalo, že bychom byli s něčím nespokojeni. Autosedačky Cybex se moc dobře udržují. Potahy jednou za čas sundám a dám je vyprat. Děti v autě samozřejmě konzumují vše možné a tak to taky podle toho vypadá. Vše se ale krásně vypere a tak mi vůbec nevadí, že dětí v autě papají. Jídlo je alespoň na chvilku zabaví a cesta jim rychleji uteče. Jaké jsou vaše zkušenosti s autosedačkami Cybex?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*


× osm = 72