Úvodní stránka » Dům, byt a zahrada, E-shopy » Nano ochrana dodá dřevěným povrchem jedinečné vlastnosti

Nano ochrana dodá dřevěným povrchem jedinečné vlastnosti

Dřevo je velmi vzácná surovina, která byla oblíbená i v kruhu našich předků. Dá se z ní vyrobit mnoho věcí, ať už jde o nábytek nebo dekorační předměty. Aby se dřevo udrželo v dobré kondici, musíme se o něj dobře starat. Náročnější je to v případě, že dřevěný povrch nachází v exteriéru a je pod neustálým vlivem počasí.

Inovativní nanotechnologie dokáže pomoci i při tomto problému. Produkt na ošetření dřeva dokáže dodat povrchu zcela nové a jedinečné vlastnosti. Aplikace je velmi jednoduchá, po ní se na povrchu vytvoří velmi tenká nano ochrana, která dodává dřevu nové vlastnosti. Ošetřené dřevo odpuzuje vodu, oleje a jiné tekutiny. Na povrchu se vytvoří efekt lotosového květu, díky čemuž bude čištění mnohem jednodušší a nebudete potřebovat ani čisticí prostředky.

Velkou výhodu Nano impregnace dřeva je skutečnost, že po nanesení produktu se nezmění vzhled ani prodyšnost dřeva a na dotek zůstává také stejný. Nano ochrana redukuje usazování nečistot a odolává externím vlivům počasí. Je zcela nezávadná pro potraviny, čili můžete ní ošetřit i stoly nebo altánky, na kterých konzumujete svůj chutný oběd.

Kde můžete Nano ochranu dřeva použít?
• Impregnace přírodního dřeva
• Vnější neošetřený dřevěný nábytek

Jmenujme si výhody, které získáte aplikací tohoto produktu:
• Povrch bude odpuzovat vodu, oleje a jiné tekutiny.
• Vytvoří se efekt lotosového květu a čištění povrchu bude jednodušší.
• Dřevo nezmění vzhled, prodyšnost ani pocit na dotek a přesto získá unikátní vlastnosti.
• Nano ochranná vrstva je UV stabilní a odolná vůči běžným chemikáliím, takže povrch si své vlastnosti udrží déle.
• Na dřevě se růst mechů, hub a plísní značně sníží nebo zcela vymizí.
• Naimpregnovaný povrch je nezávadný pro potraviny.

Nanotechnologie se dostává do stále více odvětví, kde využívají její nekonečné možnosti. Nano produkty od společnosti NanoProm víte ošetřit nespočet povrchů. Produkty, mezi nimi i Nano ochranu dřeva, najdete na stránkách společnosti. Vstupte do světa nanotechnologie a užívejte si výhody, které Vám nabízí tato inovativní technologie.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*


− tři = 2