Úvodní stránka » Auto-moto, E-shopy » Nanotechnologie ošetří celé Vaše auto

Nanotechnologie ošetří celé Vaše auto

Automobilový průmysl se neustále posouvá dopředu. V salonech najdeme nejnovější skvostné kusy, které po koupi (samozřejmě pokud si je můžeme dovolit) musí být maximálně udržované. To platí pro interiér i exteriér vozu.

Když se podíváme na nabídku specializovaných obchodů pro autokosmetiku, najdeme tam mimořádně mnoho produktů na leccos možné. Stále větší popularitu však získávají produkty, které jsou vyrobeny na bázi nanotechnologie.

Tato věda zkoumá věci na atomární úrovni, tedy ve velikosti nanometrů. Je využívána v mnoha odvětvích a ne náhodou ji nazývají technologií 21. století. Ukrývá v sobě obrovské možnosti.

Nanotechnologie se dostala i do oblasti autokosmetiky. Produkty vyrobené na bázi této technologie jsou schopny změnit vlastnosti povrchů k nepoznání. Po nanesení nano produktu se na povrchu vytvoří velmi tenká, pouhým okem neviditelná nano vrstva, která zabezpečí jedinečné vlastnosti. Povrch bude odpuzovat vodu, oleje a jiné tekutiny. Nečistoty se nedokáží přilnout k povrchu a tak jejich odstranění bude velmi jednoduché. Nano ochranou povrch získá efekt lehkého čištění.

Na jaké části auta se dá nano ochrana aplikovat?

1. Čelní sklo
2. Lak automobilu a motocyklu
3. Disky
4. Plasty v interiéru
5. Textilní potahy

Jak vidíte, produkty od NanoPromu dokážete ošetřit kompletně celé auto. Údržba bude mnohem jednodušší a rychlejší. Nano ochranou získáte mnoho výhod, které jsou to?

1. Unikátní vlastnosti povrchu – hydrofobie, oleofobie, nepřilnavost nečistot.
2. Efekt lehkého čištění díky změněnému povrchovému napětí a neviditelné tenké nano vrstvě.
3. Úspora času při údržbě a menší frekvence čištění.
4. UV-stabilita, odolnost vůči běžným chemikáliím, odolnost vůči posypové soli, odolnost vůči kartáčům v auto umývárnách.
5. Většina nečistot je smyta deštěm. Zbytek lze spláchnout vodou případně odstranit pouze mokrým hadrem.
6. Úspora peněz díky tomu, že není nutné používat při čištění žádné čisticí prostředky nebo autokosmetiku.
7. V případě Nano ochrany laku automobilů dlouhotrvající a snadno obnovitelný vysoký lesk.
8. V případě Nano neviditelných stěračů vyšší bezpečnost jízdy během deště (lepší reakční čas řidiče, zvýšení viditelnosti). Vysoká redukce používání stěračů a ostřikovací kapaliny. Snadnější čištění čelního skla od námraz.
9. Na povrchu textilu se vytvoří efekt lotosového květu. Textil změní své povrchové vlastnosti aniž by změnil vzhled nebo prodyšnost.

Jak vidíte, nano produkty Vám nabízejí široké spektrum možností a výhod. Na stránkách společnosti NanoProm se můžete dočíst více o nanotechnologii a jejích produktech. Následně je jen na Vás, zda si vyzkoušíte jeden z nich a budete si užívat výhody, které Vám tato inovativní technologie nabízí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*


× 3 = osmnáct