Úvodní stránka » Nezařazené » Profesionální nerez gastro vybavení restaurací

Profesionální nerez gastro vybavení restaurací

Již dlouho hledám nějakou společnost, která se zabývá výrobou nerez gastro vybavení kuchyní. Otevírám totiž jednu menší restauraci a nyní zařizuji její kuchyni. Dokonce jsem si už sehnal dva opravdu moc šikovné kuchaře. Chci, aby si řekli, jaké gastronomické vybavení do kuchyně chtějí, protože v ní budou trávit spoustu času a chci, aby se jim v ní dobře vařilo. Na oplátku od nich požaduji kvalitně odvedenou práci, kterou jsem schopen dostatečně finančně ohodnotit. Jen jsem od nich potřeboval slyšel jejich názor na  to, jaké nerezové gastronomické zařízení by chtěli v kuchyni mít.

Shánění gastro vybavení do restaurace

Vyslechl jsem si tedy nejprve názory a připomínky kuchařů a až poté jsem kontaktoval jednu místní společnost, kterou mi jeden z kuchařů doporučil. Tato společnost vyrábí gastronomické zařízení přímo na míru a hlavně na výrobu používá moderní technologické postupy. Nechal jsem si vypracovat podrobný návrh a poté jsem v něm několik drobností poupravil. Celkově se mi však návrh na nerezové gastronomické zařízení líbil. Po dokončení návrhu jsem firmu požádal, aby se pustila do výroby. Během toho jsem se ještě se zaměstnanci společnosti domluvil na několika drobnostech ohledně dovozu, montáže a servisu gastro vybavení.

Dovoz, montáž a servis nerez gastro vybavení

Společnost mi objednané gastronomické vybavení dovezla přímo do restaurace. Poté ho její pracovníci odborně smontovali. Celá montáž byla celkem složitá, ale bylo vidět, že pracovníci společnosti jsou odborně proškoleni a celou montáž zvládli na jedničku. Poté mě ještě ujistili, že mi na zakoupené nerezové gastronomické zařízení poskytnou servis a pokud bude potřeba, tak jsou i ochotni dodat potřebné náhradní díly. S odvedenou prací této společnosti jsem byl nadmíru spokojen.