Úvodní stránka » Zábava a volný čas » Plastové korálky mají své výhody

Plastové korálky mají své výhody

Korálky se vyráběly a vyrábějí z různých materiálů ať už přírodních nebo umělých. Každý materiál má určité výhody a nevýhody a různé vlastnosti.

Mezi přednosti plastových korálků patří zejména jejich lehkost a to, že jsou na omak teplé. Výhodou je také nízká cena, široká tvarová a barevná škála a možnosti různých povrchových úprav. Pouze v případě, že požadujeme korálky průhledné, jsou vhodnější korálky skleněné.
Lehkost plastových korálků je neocenitelnou výhodou u dlouhých a mohutných náhrdelníků.
Děti při své kreativní tvorbě nejvíce ocení barevnost plastových korálků. Korálky mohou být lesklé matné, svítivé, vícebarevné a s různými vzory a motivy. Tak jak je široká barevná škála plastových korálků, tak nepřeberné množství tvarů mohou korálky z plastů mít.
Pokud by někdo chtěl plastové korálky jedinečných tvarů, může si je vyrobit z polymerových hmot jako je Fimo, Cernit a další.
Jestliže rodiče chtějí zabavit své děti a probudit v nich tvůrčí vlohy, určitě plastové korálky a jednoduchý materiál na výrobu vlastní bižuterie bude tou vhodnou volbou a navíc za přijatelnou cenu.
Nepřeberné množství korálků včetně plastových a všeho potřebného pro korálkování lze zakoupit ve specializovaných kamenných obchodech nebo se zájemci mohou obrátit na společnost Beads 4U s.r.o. z Jablonce nad Nisou, která na český trh dodává kompletní sortiment potřeb pro korálkování od samotných korálků přes bižuterní komponenty, návlekový materiál až po potřebné nářadí.
http://www.beads4u.cz/nabidka-kategorie/koralky/akrylove/?kategorieId=29
http://www.beads4u.cz/cz/kontakt/clanky/
http://www.beads4u.cz/cz/kontakt/clanky/plastove-koralky-maji-sve-vyhody/

Štítky: , ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*


− 1 = jedna