Úvodní stránka » Nezařazené » Sportovní poháry v ložnici

Sportovní poháry v ložnici

Před nedávnem jsme rekonstruovali celý byt. Veškeré věci a nábytek jsme vystěhovali, všechny místnosti jsme vymalovali a všude jsme položili nové podlahy. Nyní jsme sháněli nový nábytek, který si vybírala má žena. Mě to bylo vcelku jedno, jaký si vybere. Měl jsem však jedno přání a tím bylo, že chci do ložnice nějakou velkou polici na kterou bych si mohl vystavit své vítězné poháry, které sbírám. Už od mládí hraji kuželky a šipky, ale nevěnuji se tomuto sportu profesionálně. Sportuji jen tak pro zábavu a objíždím různé amatérské turnaje. Mé ženě se toto mé přání se začátku moc nelíbilo, protože se jí mé sportovní poháry moc nelíbí. Prý se na nich tak akorát drží prach a nehodí se jí do celého konceptu ložnice. Já ji na jednu stranu celkem chápu, ale ona musí zase pochopit to, že pro mě moc znamenají a chci je mít pořád na očích. Naštěstí má žena mě má ráda a souhlasila s tím, abych si své vítězné poháry vystavil v naší ložnici.

Vítězné poháry na velké poličce

Objížděli jsme tedy nějaké obchody s nábytkem, ale bohužel jsme žádnou velkou polici na mé cenné poháry nesehnaly. Všude měli samé malé a úzké. Já potřeboval opravdu nějakou velkou, protože mám těchto trofejí mnoho a potřebuji je na ni všechny umístit. Nabízené poličky by mi na všechny mé sportovní poháry nestačili. Nakonec jsme si řekli, že si necháme všechen nábytek vyrobit přímo na míru od místní truhlářské firmy. Manželka si navrhla nábytek do celého bytu a já jsem si vymyslel poličku, která bude opravdu dostatečně velká a všechny své vítězné poháry si na ni vystavím.

Krásná polička na mé cenné poháry

Zhruba za měsíc nám společnost dovezla a namontovala veškerý nábytek do bytu. S poličkou na sportovní poháry jsem byl moc spokojený, protože byla dostatečně prostorná a do budoucna s mi na ní ještě nějaké trofeje vejdou.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*


5 − = dva