Úvodní stránka » Obchody, služby a řemesla » Vyklízení, stěhování bytů a firem – Stěhování Kvalitně Praha!

Vyklízení, stěhování bytů a firem – Stěhování Kvalitně Praha!

Únor 1950

Převozy při stěhování nám obstarával Jaroslav Šimoník. Drobné vozíky, ani sama nevím, kolik jich bylo. Ale opravdu mnoho. Práce byla obstarávána většinou dětmi, a jenom v nutných případech pomohli dospělí.“

(Marie Jašková, správkyně muzea kraje Bojkovského)

Srpen 2017

Společnost Stěhování Kvalitně Praha disponuje dodávkami, běžnými a velkými nákladními vozy a další výbavou na náklady extrémních rozměrů. Tým profesionálních pracovníků plní své úkoly na 100 %. Firma zaměstnává jen zkušené pracovníky, žádné brigádníky. Nabízí kompletní služby stěhování po celé ČR, státech Evropské Unie, provádí mezikontinentální kontejnerovou, nebo leteckou přepravu včetně vyřízení celní deklarace. Jsou připraveni ke stěhování po celém světě!  Stěhování Praha – nestěhují jen nábytek, ale i obří a velmi těžká břemena, sochy, trezory a další. Vystěhují nebo vyklidí byt důchodci stejně jako velkou firmu nebo úřad, kde si poradí i s drahou IT technikou. Nemáte, kde své věci uložit? Jsou vám k dispozici sklady od velikosti 1m3, kde jsou jen vám 24h denně otevřené dveře. Každé stěhování je pojištěné na částku od 1.000.000 Kč!

Vyklízení Praha – rychle a pečlivě

Potřebujete se zbavit kyseliny, pesticidů, výrobků s obsahem rtuti, lepidel, nepoužitelných léků, baterií, akumulátorů nebo jiného nebezpečného odpadu?  Vyklízení Praha  – společnost je připravena na jednorázové i pravidelné akce, kde spolehlivě zlikviduje nebezpečný odpad. Za poplatek si poradí i s netříděným odpadem. Vše, vypilujete s technikem, který s předstihem k vám dorazí a zdarma navrhne na základě vašich potřeb, ideální postup při likvidaci, provede i cenovou kalkulaci.

Stěhování kanceláří Praha nebylo nikdy jednodušší

Motto společnosti Stěhování Kvalitně Praha – spolehlivost, zkušenost, zodpovědnost.  Nemají ve svém slovníku slovo, NEJDE! A to je důvod proč stěhování kanceláří Praha má skvělé reference. Můžeme tuto stěhovací firmu jen doporučit!

Štítky: , ,

Napsat komentář