Úvodní stránka » Nezařazené » Jak jste si objednávali maturitní skleničky

Jak jste si objednávali maturitní skleničky

Když nám v tomto týdnu do třídy přišel katalog od firmy, která vyrábí různé maturitní předměty a pomůcky, bez kterých se zaručeně žádný maturant neobejde. Nějak jsme nejprve nechtěli objednávat nic přes internet, protože nám to přišlo trochu zbytečné, a tak jsme si chtěli nakoupit nějaké produkty v místě, kde se naše škola nachází. Jenže v těchto obchodech jsme nemohli najít nějaké slušné produkty najít, jelikož nabídka nebyla tak široká, a nám nezbylo nic jiného, než si nakoupit právě přes internet. Největší obavy jsme měli s tím, že nám maturitní skleničky budou zaslány poštou a že se po dlouhé cestě rozbijí. Pokoušeli jsme se zjistit od jiných tříd, zda si například maturitní skleničky neobjednávali z internetu a zda jim přišly v pořádku. Moc lidí z naší školy s tím nemělo zkušenosti, ale jedna třída si skutečně maturitní skleničky objednaly z internetu a dokonce jim přišly v naprostém pořádku. Hned jsme se zeptali na to, kde si ony maturitní skleničky objednali a bylo nás sděleno, že nejlepší je společnost Reklamní potisk a tak jsme tedy ihned objednali a doufali, že i naše maturitní skleničky dorazí v pořádku.

Napsat komentář