Úvodní stránka » Nezařazené » Originální maturitní šerpy chceme pro ples

Originální maturitní šerpy chceme pro ples

Včera jsem byla na letošním prvním plese a moc se mi líbilo, jaké měli studenti maturitní šerpy. Překvapil mě především jejich barevný odstín, který jsemu jiných studentů na jiných plesech nespatřila. Já a moji spolužáci ples teprve připravujeme a tak jsem ráda za každou inspiraci. Celkově byl ples velice vydařený a já jsem si ho s kamarádkami moc užila. Hodně jsme tančili a přišli jsme domů až v ranních hodinách. Hned v pondělí chci svým spolužákům povědět o tom, že bychom si mohli objednat podobné maturitní šerpy, jako měli studenti na tomto plese. Jsem zvědavá, co na to řeknou.

Budou naše maturitní šerpy stejné?

Hned v pondělí jsem spolužákům pověděla, že by s mi líbili nějaké podobné maturitní šerpy, jako měli studenti na jejich plese. Někteří z mých spolužáků se plesu také zúčastnili a tak věděli, jaký barevný odstín mám na mysli. Někteří byly pro a některým se tento nápad nezdál moc dobrý. Nechtěli se po nikom opičit a chtěli být originální. To já bych se klidně i opičila, ale bohužel mě ostatní přehlasovali. Chtěli mít takové maturitní šerpy, které ještě nikdo neměl. Otázkou však je, jaké to tedy budou?

Originální maturitní šerpy se mi celkem líbí

Společně jsme tedy vybrali zlaté maturitní šerpy, protože všem se tento barevný odstín moc líbil a ještě na žádném plese jsme žádný podobný neviděli. Myslím si, že jsme vybrali nejlépe jak jen jsme mohli. Uvidíme však, co na to řeknou hosté na plese. Doufáme jen, že se budou všem naše originální maturitní šerpy líbit.

 

Napsat komentář