Úvodní stránka » Nezařazené » Mé sportovní poháry z dětství

Mé sportovní poháry z dětství

Když jsem byl malý kluk, tak jsem se věnoval sportu. Hrál jsem florbal, kuželky a fotbal. Často jsem se zúčastňoval různých sportovních soutěží na kterých jsem získával vítězné poháry. Musím se přiznat, že jsem byl velice sportovně nadaný a téměř na každém sportovním turnaji jsem stál na stupních vítězů. Snad nikdy se nestalo, že bych si nějaké cenné poháry domů nepřivezl. Celé mé dětství mě ve sportu podporovali moji rodiče, kteří byli sportovci tělem i duší. Dodnes moc rádi lyžují a chodí běhat. Už od malička mě ke sportu vedli a radovali se se mnou, když jsem získal sportovní poháry.

Vítězné poháry v pubertě

Pak však nastala puberta a já se začal o sport zajímat o něco méně. Stále jsem však jezdil po různých sportovních soutěžích a získával jsem vítězné poháry. V tomto životním období jsem se začal zajímat i o muziku a volný čas jsem trávil především venku s kamarády. Na závodech už nebylo pravidlem, že stojím na stupních vítězů a získané cenné poháry už pro mě nebyly tak důležité. V té době mě zajímala více muzika a kamarádi. V mém pokoji jsem měl na zdi nalepené plakáty mých oblíbených kapel, ale na poličce nad postelí jsem měl stále vystavené své vítězné poháry. Nikdy jsem je nesundal a neuklidil někam na dno skříně.

Cenné poháry na vysoké škole

Po střední škole jsem nastoupil na vysokou školu a v té době mě zase začal sport bavit. Opět jsem se začal účastnit různých amatérských sportovních klání a občas se mi podařilo nějaké vítězné poháry získat. Nebylo to už tak často jako v dětství, ale o to více jsem si jich vážil.