Úvodní stránka » Nezařazené » Modré nebo růžové maturitní šerpy?

Modré nebo růžové maturitní šerpy?

Zima se blíží a mi začínáme řešit náš maturitní ples. Rozhodli jsme se, že ho pojmeme ve filmovém stylu. Budeme mít červený koberec a velké filmové plátno, kde poběží krátký amatérský film, který jsme společně natočili. Nyní se dohadujeme, protože kluci chtějí modré maturitní šerpy a holky zase růžové. Tento problém řešíme již několik dní a ještě jsme nebyli schopni jej vyřešit. Mezi tím jsme ještě stihli vymyslet hudbu, která nám bude hrát při slavnostním nástupu. Zvolili jsme klasické filmové hity, které bude každý znát. Mě osobně se nápad s filmovým stylem velice líbil. Ještě jsem ho na žádném plese neviděl a tak si myslím, že budeme alespoň originální. Musíme však ještě dořešit maturitní šerpy, protože už by se měli pomalu objednat.

Filmové maturitní šerpy musí být dokonalé

Jelikož jsme se nemohli shodnout na tom, jak by měli naše maturitní šerpy vypadat, tak jsme si řekli, že nebudou ani modré a ani růžové. Musíme si vybrat nějakou jinou barvu, která nebude ani klučičí a ani holčičí. Musíme vymyslet nějaký kompromis, protože jinak se prostě nedomluvíme. Mě napadlo, že když bude celý ples ve filmovém duchu, tak by mohly být maturitní šerpy stříbrné. Tato barva mi k filmu naprosto sedí a i spolužákům se tento nápad zalíbil.

Stříbrné maturitní šerpy jen tak nikdo nemá

Sondoval jsem u ostatních maturitních ročníků, jaké budou mít maturitní šerpy. Většinou vybrali modrou, žlutou a červenou barvu. Stříbrnou nebude mít nikdo z nich. Jsem rád, že jsme se pro tuto barvu rozhodli, protože je ještě taková neokoukaná.

 

Napsat komentář