Úvodní stránka » Nezařazené » Jak jsem si otvíral restauraci a moje nerezové vybavení

Jak jsem si otvíral restauraci a moje nerezové vybavení

Není to zas tak dlouho, co jsem si s mojí manželkou otevíral takové malé bistro nebo spíš restauraci u jedné veliké silnice. Dalo by se říci, že se tento typ zařízení může nazvat motorest. Pronajal jsem si domek u té silnice a nezbývalo nic jiného, než ho pořádně vybavit. Hlavě kuchyni jsem chtěl udělat pořádně, protože s ní stojí a padá každá restaurace. Udělal jsem tedy to, že jsem do kuchyně nakoupit jen to nejlepší a to platí i pro nerezové gastronomické zařízení.

Nerezové gastronomické zařízení od společnosti Neza

Nikdy jsem v tomto oboru nepracoval a tak jsem nevěděl nic o tom, kde si mám ono zmiňované nerezové gastronomické zařízení nakoupit a nechat vyrobit.  Naštěstí mám kamaráda, který má na druhém konci republiky také motorest a tak mi dal několik rad a doporučil mi jednu společnost, která se zabývá produkcí právě velice kvalitního nerez gastro vybavení kuchyní. Je jasné, že jsem mu důvěřoval, jelikož jsem nikoho jiného se zkušenostmi neznal. Nerezové gastronomické zařízení jsem chtěl opravdu kvalitní a tak jsem i s požadavkem na co nejvyšší kvalitu žádal o cenovou nabídku od společnosti Neza, kterou mi přítel doporučil. Už jednání zástupců společnosti Neza mě přesvědčilo o tom, že to se zákazníky myslí skutečně velice vážně a že se jim snaží co nejvíce vyjít vstříc. Nerezové gastronomické zařízení jsem tak neváhala a objednal právě u této společnosti NEZA.

A skutečně to byla pravda. Když mi totiž bylo nerezové gastronomické zařízení doručeno, tak splňovalo naprosto dokonale moje představy.

Napsat komentář