Úvodní stránka » Nezařazené » Bratr získal cenné poháry

Bratr získal cenné poháry

Můj bratr je nadšený sportovec a pořád jezdí někde po závodech. Na posledním turnaji získal dva cenné poháry a teď se jimi neustále chlubí. Už mi s tím leze trochu na nervy. Samozřejmě, že mu přeji úspěch, ale nemusel by každý turnaj tak prožívat. Já hraji šipky a také se účastním různých sportovních klání. Nikdy jsem si z těchto turnajů žádné trofeje nepřivezla. Obvykle skončím těsně za třetím místem. Jednou bych si však také přála získávat vítězní poháry, jako můj bratr.

Proč nezískávám cenné poháry?

Na tuto otázku je jednoduchá odpověď. Vítězné poháry nezískávám především proto, že na závodech jsou prostě větší šampioni než jsem já. Já hraji šipky moc ráda, ale nemám tolik volného času, který bych mohla věnovat tréninkům. Bratr je ve sportu lepší, protože téměř denně trémuje. Já se chci věnovat především studiu, které je pro mě mnohem důležitější. Tam sice cenní poháry nejspíš nikdy nezískám, ale zase se něco nového naučím.

Můj otec také získával sportovní poháry

Můj brat zdědil sportovní talent po našem otci. Ten totiž jako mladý také vyhrával cenné poháry. Hrával fotbal a tenis a v celém okrese byl tím nejlepším. Účastnil se všech možných turnajů a často jezdil na různá sportovní soustředění. Můj brat je celý po něm a proto si ti dva tak dobře rozumí.

Napsat komentář