Úvodní stránka » Nezařazené » Mému synovi se líbí komíny

Mému synovi se líbí komíny

Mého malého synka zajímají komíny. Vůbec nevím, jak k tomu přišel, ale poslední dobou mluví jen o nich. Pokaždé když někam jedeme a nebo jdeme a on nějaké vidí, tak na ně ukazuje a chce k nim jít blíž. S manželkou mu nemůžeme vysvětlit, že jsou od nás moc daleko a že tam dojít nemůžeme. Vždycky jen opakuje, že jsou komíny moc hezké a vysoké. Jsou mu čtyři roky a tak tomu ještě moc nerozumí. Je těžké mu to rozmluvit a když ho vlečeme od nich pryč tak začne skoro vždycky plakat. Nevím proč si oblíbil právě komíny.

Syn maluje pořád komíny

Ve školce se učí malovat a on maluje samé auta, traktory a také komíny. Nedávno jsme šli do školky a na jednom komíně měl čáp velké hnízdo. Synkovi se čáp moc líbil a tak jsme se na něho chodili každý den dívat. Pořád se ptal, proč tam ten čáp je a co tam dělá. Snažil jsem se mu vysvětlit, že čápi mají také rádi komíny a že si na nich stavějí svá hnízda. Myslím si, že to stejně moc nepochopil.

Komíny v televizi

Nedávno jsme společně koukali na televizi ve které dávali nějaký dětský animovaný pořad. Šla zrovna nějaká pohádka, kde byl čáp. Synek najednou zpozorněl a vzpomněl si, že jsem jednoho čápa viděli po cestě do školky. V pohádce také viděl dva vysoké komíny a na nich byli čápi. Bylo vidět, že se mu pohádka moc líbila, protože se smál a něco neurčitého si povídal. Když pohádka skončila, tak chtěl jít ven, aby se kouknul ke školce, kde jsme zahlédli čápa. Oblékli jsme se a vyrazili jsme směrem ke školce. Čápa už jsme bohužel neviděli. Nejspíš odletěl někam jinam.

 

Napsat komentář