Úvodní stránka » Nezařazené » maturitní stužky kvalitní

maturitní stužky kvalitní

Také jste ve třídě řešili jaké budou mít ostatní studenti maturitní stužky? U nás ve třídě se teď neřeší nic jiného. Musíme si nějaké objednat, ale nechceme, aby měli ostatní studenti podobné či snad dokonce stejné. Pořád to řešíme dokola a nemůžeme se rozhodnout, které objednat. Obešli jsme všechny třídy, které si je již objednali a nebo se na to chystají. Z toho co jsme zjistili to vypadá, že spousta tříd bude mít atlasové maturitní stužky. Z barev vítězí většinou žlutá, modrá a zelená. Naše třída si prostě musí vybrat nějaké úplně odlišné.

Taftové maturitní stužky budou naše

Materiál, ze kterého budou naše maturitní stužky zhotoveny byl jasný už hned na začátku. Problém jsme měli s ozdobou a nápisem. Ostatní ročníky nám totiž prozradili pouze materiál a barevný odstín. Nám se zalíbila fialová barva a tak jsme se pro ni rozhodli. Váhali jsme ještě nad vínovou barvou, ale nakonec jsme zvolili tu fialovou. Jako nápis bychom chtěli nějaké motto, které by o nás něco vypovídalo. Musíme se podívat na internet a něco zajímavého vybrat. Jako ozdobu na naše fialové maturitní stužky bychom chtěli nějakou květinu. Nejspíše asi kopretinu.

Jaké maturitní stužky bude mít vy?

Také jste si lámali hlavu nad tím, jaké maturitní stužky objednat? Nám to dalo celkem dost zabrat, ale už jsme je konečně objednali. Teď už nám nezbývá nic jiného než jen doufat, že žádná ze tříd nebude mít stejné či snad podobné. To by nás totiž pěkně naštvalo.

 

Napsat komentář