Úvodní stránka » Nezařazené » Servis na zakoupené nerez gastro vybavení

Servis na zakoupené nerez gastro vybavení

Společně s manželkou jsme se rozhodly, že si otevřeme rychlé občerstvení. Ani jeden z nás jsme však s tímto oborem neměly žádné zkušenosti a tak jsme nevěděly čím přesně ho vybavit. Netušily jsme jaké gastronomické vybavení do něj přesně nakoupit. Tohoto sortimentu je na výběr opravdu široká škála. Díky tomu, že jsme si na internetu vyhledaly nějaké informace, tak jsme měly alespoň nějakou hrubou představu, jak by mělo vypadat a jaké normy by mělo splňovat. V dnešní době to není žádná legrace něco takového zařizovat. Všechno gastronomické zařízení musí splňovat předepsané normy. Pokud je nedodržíte, tak Vám hrozí nemalé pokuty. Našly jsme několik různých diskuzí a díky nim jsme si vše podstatné vyhledaly.

 Společnosti nabízející nerezové gastronomické zařízení

Na internetu jsme si vyhledaly několik společností v okruhu 50 kilometrů a oslovily jsme je. Všechny tyto společnosti nám poslaly cenové nabídky a mi si zvolily tu, která se nám zdála nejpřijatelnější. U vybrané společnosti jsme si nechaly vypracovat návrh celého gastro vybavení. Poté jsme v něm poupravily drobné nesrovnalosti a požádaly firmu o vyrobení. Celkově měla společnost velice příjemný a profesionální přístup. Bylo vidět, že zaměstnává vysoce proškolené pracovníky, kteří se v tomto oboru umí pohybovat. Objednané nerezové gastronomické zařízení nám společnost dovezla přímo do našeho podniku a její zaměstnanci vše smontovali na své místo. Celkově jsme byly překvapeni, jak hladce vše proběhlo. Měli jsme strach z toho, že nějaké části nebudou úplně pasovat, ale naše obavy byly naprosto zbytečné. Veškeré zakoupené gastronomické vybavení sedělo naprosto přesně.

 Servis na zakoupené nerez gastro vybavení

Veškeré zakoupené gastro vybavení bylo plně funkční a společnost nám potvrdila jeho servis a případně je schopná nám i dodat potřebné náhradní díly. Věříme, že žádný servis nebude třeba a naše nové nerezové gastronomické zařízení bude šlapat jako hodinky.

 

Napsat komentář