Úvodní stránka » Nezařazené » Potřebuji pomoc odstěhovat gastronomické vybavení z mé restaurace

Potřebuji pomoc odstěhovat gastronomické vybavení z mé restaurace

Rozhodl jsem se, že ve své restauraci vymaluji. Musím však vystěhovat celé vybavení restaurace. Vůbec se mi do toho nechce, protože to bude velice náročné. Musím poprosit některého z kamarádů, aby mi se stěhováním pomohl. Je jasné, že sám bych to rozhodně nezvládl. Přemýšlím však nad tím, koho o pomoc poprosím. Další věc, kterou musím před malováním a stěhováním zařídit je to, kam gastronomické zařízení uložím. Přeci jen je celkem velké a nemůžu ho nechat někde na ulici. Musím ho nějak převést a uschovat ho.

Kde uschovat mé gastronomické zařízení?

Se stěhováním mi pomůže můj bratr a otec. Musím však ještě vymyslet, kam nerezové gastronomické zařízení odvézt. Do mého bytu se samozřejmě nevejde a žádné tak velké prostory, aby se tam dalo vše přestěhovat, bohužel nevlastním. Můj brat a ani můj otec také o ničem nevěděli. Rozhodl jsem se tedy obvolat několik svých známých a poprosit je o pomoc. Jeden z mých kamarádů bydlí ve velkém rodinném domě a tak mi slíbil, že si můžu uložit své vybavení restaurace u něj v garáži. Byl jsem mu nesmírně moc vděčný, protože mi doslova vytrhl trn z paty.

Převoz nerez gastro vybavení byl opravdu náročný

Společně s otcem a s bratrem jsme naložili nerezové gastronomické zařízení do velké dodávky, kterou jsem si vypůjčil od mého švagra. Bylo opravdu složité ho přenést z restaurace do auta. Pěkně jsme se s ním nadřeli. Odvezli jsme jej do kamarádovy garáže. Stěhování bych sám rozhodně nezvládl. Vymalovat celou restauraci už však určitě zvládnu sám. Bratr a otec mi však ještě pomůžou přestěhovat celé gastronomické zařízení zase zpět do restaurace.

 

Napsat komentář