Úvodní stránka » Nezařazené » Poslední dobou mě zajímají komíny

Poslední dobou mě zajímají komíny

Je to asi půl roku zpátky co jsem se začal zajímat o komíny. Tyto vysoké konstrukce mě opravdu fascinují. Je to takový můj malý koníček, kterému se věnuji společně s kamarády. Prvně jsme si vyhledávali nějaké zajímavosti o těchto konstrukcích na internetu a nebo v různých odborných knihách a časopisech. Zde jsme si našli spoustu zajímavých informací, které by jsme se od nikoho a nikde jinde nedozvěděli. Komíny nás zaujaly natolik, že jsme se rozhodli některé vidět i naživo. Byl to vynikající nápad, který uskutečňujeme každý volný víkend.

Objíždíme nejvyšší komíny v Čechách

Prvně jsme začali vyhledávat nejvyšší komíny v České republice. Těch však bohužel tolik není a tak se zanedlouho budeme muset vydat i do zahraničí. Tam je jich mnohem více a také jsou mnohem vyšší. Zatím jsme objeli celou republiku. Vždycky si vybereme jednu vysokou stavbu a spojíme cestu za ní s výletem po okolí. Nyní bychom chtěli vyjet za hranice naší republiky, ale ještě pořád se rozmýšlíme kam a hlavně kdy bychom mohli odcestovat. Do ciziny bychom chtěli na více dní, aby to mělo nějaký smysl. V okolních státech jsou opravdu vysoké komíny a my nevíme, který bychom chtěli navštívit jako první.

Manželku také začaly zajímat komíny

Moje manželka začala také obdivovat vysoké komíny. Dokonce se s námi chce vydat někam do zahraničí. Rádi bychom odjeli zhruba tak na týden. Vybereme si nějakou lokalitu a tam se podíváme, jaké nejvyšší konstrukce zde stojí. Už se moc těšíme, protože to bude báječná dovolená plná zajímavých zážitků.

 

Napsat komentář