Úvodní stránka » Nezařazené » Dřevěné korálky mě zaujaly asi nejvíce

Dřevěné korálky mě zaujaly asi nejvíce

Moje malá sestra navštěvuje ve škole kroužek, kde navlékají korálky. Sestru začalo bavit vyrábět šperky a jiné ozdoby, které pak věnuje mě a nebo kamarádkám. Na výrobu šperků používá všelijaké druhy matriálů, které si objednává přes internet. Mě už vyrobila nesčetně náramků a náušnic, které moc ráda nosím. Její výrobky jsou moc hezké a myslím si, že by se touto činností mohla jednou i živit. Mě se nejvíce líbí ty šperky, na které použila dřevěné korálky.

Kovové korálky jsou pro mě novinkou

Včera přišel mé sestře balíček ve kterém byly samozřejmě korálky. Tentokrát se však nejednalo o klasickou objednávku. Ona si totiž objednala nějaké nové, které jsou kovové. Prý z tohoto druhu ještě nikdy žádný šperk nevyráběla a tak to chce vyzkoušet. Já jsem od ní také žádný kovový šperk nikdy nedostala. Ptala se mě, co bych si z nich přála vyrobit a já jí poprosila o náhrdelník. Byla jsem moc zvědavá, jak bude kovové korálky provlékat. Koukala jsem se, jak se jí s nimi pracuje. Práce jí šla bezvadně od ruky a za krátký čas měla šperk hotový. Vypadal naprosto dokonale a budil ve mně dojem luxusu.

Skleněné korálky mě nějak nezaujaly

Sestra navléká i skleněné korálky, ale ty se mi nikdy nějak moc nelíbily. Šperky z nich má snad skoro každý. Navíc mi náramky a náušnice z nich připadají takové dětské a obyčejné. Opravdu mě nikdy ničím nezaujaly. Jak už jsem zde jednou zmínila, tak mezi mé veliké oblíbence patří dřevěné a teď už i kovové korálky.

 

Napsat komentář