Úvodní stránka » Nezařazené » Kolegyně hledá někoho, kdo staví komíny

Kolegyně hledá někoho, kdo staví komíny

Před nedávnem mě moje kolegyně v práci poprosila o pomoc. Potřebovala doporučit někoho, kdo staví komíny. Ona o žádném takovém člověku nevěděla a tak se ptala všech svých známých. Bohužel jsem jí musela zklamat, protože jsem o nikom takovém nevěděla. Bydlím v bytě a tyto stavební práce jdou úplně mimo mě. Opravdu mě nikdo nenapadal, ale slíbila jsem jí, že se poptám svých známých, jestli by o někom nevěděli. Myslím si však, že v mém okolí žádný odborník na komíny není.

Nevěděla jsem o tom, že můj kamarád staví komíny

Celou cestu z práce jsem přemýšlela nad tím, jestli neznám někoho přes komíny. Nikdo mě však nenapadl a tak jsem si řekla, že až přijedu domů, tak se zeptám manžela. Ten zná spoustu lidí a tak by o někom mohl vědět. Hned jak se objevil manžel ve dveřích, tak jsem se ho zeptala. Jeho však prvně zajímalo co bude k večeři a až poté začal přemýšlet, jestli někoho nezná. Jeden člověk ho napadl a dokonce je to náš společný známý. Tento kamarád staví komíny už asi pět let a já vůbec nechápu, že jsem si na něho nevzpomněla.

Už vím, kdo z mého okolí umí stavět komíny

Druhý den jsem dala kolegyni v práci telefonní kontakt na kamaráda, který ví, jak se staví komíny. Kolegyně byla za tuto informaci moc ráda. Ona nevěděla na koho se obrátit a tak mi byla moc vděčná. Doufám, že bude spokojená. Můj manžel tvrdil, že tento kamarád je šikovný a má k práci velice profesionální přístup. Tvrdil, že i po finanční stránce jí to vyjde opravdu výhodně. Prý je doslova odborník přes komíny.

 

Napsat komentář