Úvodní stránka » Nezařazené » Líbí se mi maturitní šerpy z plesu mé sestry

Líbí se mi maturitní šerpy z plesu mé sestry

Loni jsem byla na maturitním plese mé sestry. Ples se jim moc vyvedl a dodnes na něj všichni vzpomínáme. Mě se na něm zalíbili maturitní šerpy, které měly překrásnou barvu. Tehdy jsem si říkala, že bych chtěla mít na svém plese úplně ty samé. Rok utekl jak voda a můj ples je za dveřmi. Společně se spolužačkami vybíráme muziku, výzdobu, občerstvení a jiné nezbytnosti. Brzy však také začneme vybírat maturitní šerpy a já se nemůžu dočkat, až spolužačkám ukážu ty, které by se mi líbili.

Pro mě neuvěřitelně krásné maturitní šerpy

Poprosila jsem sestru o kontakt na firmu u které si objednávali své maturitní šerpy. Na internetu jsem si vyhledala přesně ty, které jsem viděla na sestřině plesu. Dokonce zde měli i stejný nápis. Obrázek jsem si doma vytiskla a přinesla jsem jej do školy. O volné hodině, kdy jsme trénovali slavnostní nástup jsem jej spolužačkám ukázala. Samozřejmě, že jsem měla obavy z toho, že se jim vybrané maturitní šerpy nebudou líbit, ale chtěla jsem jim je alespoň ukázat. Naštěstí se všem líbili a já byla nesmírně šťastná. Měli světle žlutou barvu, která patří mezi mé nejoblíbenější. Dohodla jsem se se spolužačkami, že je rovnou i objednám.

Objednané maturitní šerpy přijdou příští měsíc

Hned ten den jsem usedla doma k počítači a vysněné maturitní šerpy jsem objednala. Celkový počet byl 23 kusů. Byla jsem opravdu šťastná, že se všem spolužačkám líbili a že jsem je mohla objednat. Objednávka by měla dorazit příští měsíc a já už se nemůžu dočkat.

 

Napsat komentář