Úvodní stránka » Nezařazené » Originální maturitní stužky

Originální maturitní stužky

Před pár dny jsem jela domů autobusem ve kterém jelo několik mladých lidí. Na školních taškách měli připevněné maturitní stužky, které byly opravdu legrační. Takové by se mi také líbili. Celou cestu jsem přemýšlela nad tím, kde je asi tak mohli koupit. Bylo mi však hloupé se jich na to ptát. Nechtěla jsem je otravovat, ale kdyby mi to nebylo tak hloupé, tak bych se i zeptala. Letos mě také čeká stužkovací večírek a pomalu už musíme nějaké maturitní stužky vybrat. Nevíme však zatím jaké.

Chtěla bych taky tak zajímavé maturitní stužky

Spolužákům jsem vysvětlila, jaké maturitní stužky bych chtěla mít. Oni překvapivě souhlasili, ale také nevěděli, kde je objednat. Nechápali, proč jsem se těch mladých lidí v autobuse nezeptala. Jezdím každý den autobusem, ale nikdy už jsem je nepotkala. Musela jsem si tedy poradit nějak jinak. Řekla jsem si, že na internetu se dá najít úplně všechno, tak proč ne maturitní stužky, že? Jejich shánění jsem si tedy vzala osobně na starost.

Originální maturitní stužky jsem sehnala přes internet

Po dlouhém hledání se mi podařilo vysněné maturitní stužky najít. Objednala jsem je pro sebe a všechny spolužáky. Byla jsem ráda, že jsem je dokázala sehnat. Já i spolužáci bychom byli smutní z toho, že je nemáme. Nikdo v naší škole určitě nebude mít hezčí. Tyto jsou natolik originální, že je nikdo nepředčí. Už se těším na náš večírek, kde nám slavnostně předá maturitní stužky třídní učitelka.

Opravdu kvalitní maturitní stužky nakoupíte u společnosti Reklamní potisk.

Napsat komentář