Úvodní stránka » Nezařazené » maturitní šerpy a maturanti

maturitní šerpy a maturanti

Nedávno jsem je tak brouzdala na internetu a našla jsem tam moc pěkné maturitní šerpy. Já maturovala už před opravdu dlouhou dobou, kdy se toto zboží z internetu objednávat nedalo. To jsme ještě ani neměly počítač doma. Dnes jsou úplně jiné možnosti a na internetu se dá sehnat snad úplně všechno. Překvapilo mě, že se nechají objednat maturitní šerpy snad ve všech možných odstínech. Za mě byly na výběr snad jen dvě nebo tři barvy. Opravdu to byla hrůza a děs.

Jaké maturitní šerpy bych si vybrala teď?

Schválně jsem si vybírala, jaká barva by se mi na maturitní šerpy líbila. Vybrala jsem si odstín lila. Pak jsem si všimla, že k nim lze vybrat i jakási ozdoba. To my jsme žádnou ozdobu tedy neměly. Já si vybrala takovou větší květinu v podobném odstínu. Další novinkou pro mě bylo, že si lze vymyslet i svůj vlastní nápis. Já jsem si zvolila nápis Maturant. Takové maturitní šerpy by se mi líbily. Škoda, že už mám maturitu za sebou.

Jaké maturitní šerpy jsme měly?

Nevím, jestli si to pamatuji správně, ale myslím si, že jsme měly červené maturitní šerpy s nápisem Maturant. Vím, že tenkrát jiné k dostání prostě nebyly. Je to škoda. V dnešní době je tak široký výběr, který za nás vůbec nebyl.

Napsat komentář