Úvodní stránka » Nezařazené » komíny jsou potřeba kvalitní

komíny jsou potřeba kvalitní

Dcera přišla ze školy domů a byla nějaká přepadlá. Prý zítra píšou test na který se musí pořádně naučit. Ve škole probírali, jak se stavějí komíny a jaké materiály jsou k jejich výstavbě potřebné. Dcera z toho byla nešťastná, protože tato probíraná látka jí absolutně vůbec nebavila. Navíc prý probírané látce moc nerozuměla. Něco se naučila nazpaměť, ale něco musela prostě pochopit. Chtěla po mě, abych jí něco z této látky vysvětlila, ale já tomu také moc nerozuměla. Poznámky v jejím sešitě jsem si několikrát přečetla, ale nedokázala jsem tomu porozumět. Slíbila jsem své dceři, že se na komíny zeptám jejího otce. On má celkem velký přehled o všem možném a navíc je i technický typ.

Nerozumím, jakým způsobem se komíny staví

Manžela jsem se zeptala na to, jak přesně se komíny stavějí a jaké normy jsou potřeba při jejich výstavbě znát. Manžel mi začal celý proces vysvětlovat a já spoustě odborným frázím nerozuměla. Poprosila jsem ho, aby se nám to pokusil vysvětlit nějak jednodušeji. On se moc snažil a nakonec jsem to já a hlavně tedy i naše dcera pochopila. Tak snad to do zítřka nezapomene. Doufám, že test zvládne dobře. Teď už ví, jakým způsobem se komíny staví, tak to snad zvládne.

Komíny dopadly na výbornou

Ještě ten den se dcera dozvěděla, jak dopadla v testu na komíny. Dostala jedničku a učitel jí pochválil za to, že to napsala svými slovy. Spousta žáků se celou látku naučila nazpaměť. Ona to sepsala tak, jak jí to její otec vysvětlil.

Napsat komentář