Úvodní stránka » Nezařazené » nerez pro gastronomii a restaurace

nerez pro gastronomii a restaurace

Nerezové gastronomické zařízení

Do každé velkokapacitní kuchyně patří nerezové gastronomické zařízení, které musí být na profesionální úrovni. Pokud si hodláte pořídit nějaké kvalitní gastronomické vybavení, tak Vám doporučuji firmu Neze, která má sídlo v Pelhřimově. Tato firma vznikla v roce 1992 a zabývá se výrobou gastro vybavení. Tato firma vlastní kvalitní technologie a vyškolené, odborně zdatné pracovníky. Tato firma vyrábí a prodává nerezové gastronomické zařízení pro gastronomii, zdravotnictví a stavebnictví.

Neza a jejich nerez pro gastronomii

Firma Neza expanduje nerezové gastronomické zařízení i do ostatních odvětví hospodářství (např.:mlékárenství, masný průmysl, pivovarnictví). Tato firma nabízí výrobu jak standartního tak i specifického gastro vybavení. Všechno nerezové gastronomické zařízení splňuje veškeré technické a hygienické normy ČR. Dále tato firma nabízí výrobu na míru, rychlé dodání a servis gastro vybavení. V její nabídce je i vyhotovení návrhu pro velkokapacitní kuchyně, jídelny, restaurace a jiné gastronomické provozy. Samozřejmostí je dodávka náhradních dílů a nerezových komponentů.

Pokud tedy přemýšlíte, že si do své firmy či podniku chcete pořídit kvalitní nerezové gastronomické zařízení, tak se obraťte na tuto firmu. Tato firma upřednostňuje spokojenost zákazníka a kvalitně odvedenou práci. Zde seženete veškeré gastronomické zařízení v té nejvyšší kvalitě.

 

Napsat komentář