Úvodní stránka » Blogy a osobní weby, Dům, byt a zahrada, E-shopy, Finance, Maloobchody a velkoobchody, Nezařazené, Obchody, služby a řemesla, Reality, nemovitosti » Dají se koupit náhradní ramínka pro vodovodní baterie? Vše najdete na Dřezova-baterie.cz !!!

Dají se koupit náhradní ramínka pro vodovodní baterie? Vše najdete na Dřezova-baterie.cz !!!

Stojánková, nástěnná, páková či kohoutková baterie, eventuelně doplněná o sprchu a další vychytávky. Přesně takové mohou být vodovodní nebo dřezové baterie, které máme v našem obydlí všichni minimálně dvakrát. Ať už ale vlastníte jakýkoliv výše uvedený typ vodovodní baterie, jednomu se nevyhnete; po čase budete, chtě-nechtě, poptávat náhradní ramínka. Co to je a k čemu jsou dobrá?
Jako ramínka nazýváme koncový díl vodovodní baterie, který právě dle svého tvaru a mechanismu fungování dělíme na výše uvedené skupiny a který představuje komponentu, se kterou přicházíme při každém mytí rukou či nádobí do styku. Ano, tušíte správně – ramínko je opravdu ta finální „trubka“, ze které po puštění baterie vytéká voda! I v tomto případě však bohužel platí, že při nepřiměřeném náporu nebo z důvodu vyššího stáří může dojít k poškození zboží.
První variantou je mechanické poškození, které hrozí zejména na benzínových pumpách, v restauracích, nemocnicích, hotelech, diskotékách a zkrátka všude, kde se koncentruje a rychle točí vysoké množství lidí. Jak už to tak bývá, cizího majetku si lidé bohužel v drtivé většině případů neváží ani zdaleka tolik, jako toho, na který si museli sami pracně vydělat.
Druhým způsobem poškození, které je ještě častější, pramení zkrátka ze stáří ramínka. Na sebekvalitnějším výrobku této kategorie se totiž časem podepíše kombinace vodního kamene a naopak i agresivních chemických čisticích prostředků, díky kterým jsou ramínka baterie po několika letech zašlá, flekatá a podobně. Co s tím? Nedá se nic dělat, musíte pořídit náhradní ramínka!
Ty nabízejí různí výrobci v širokém spektru provedení. Z toho vyplývá, že si vyberete stejně dobře, pokud poptáváte ramínka pro baterie s připojením na pračku/myčku, pro baterie s lékařskou pákou či například kuchyňské dřezy. Jednou za čas to ale náhradní ramínka „bohužel“ chce, ať už se jedná o jakýkoliv druh…

Štítky: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

One Response to Dají se koupit náhradní ramínka pro vodovodní baterie? Vše najdete na Dřezova-baterie.cz !!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*


5 + = osm