Jakou vodovodní baterii koupit? Vybírejte podle kvality i designu …

Kupujete vodovodní dřezové kuchyňské baterie? Hledáte stojánkové nebo nástěnné baterie? Padly Vám do oka vanové nebo sprchové či umyvadlové baterie? Ať už se poohlížíte po jakýchkoli bateriích, důležité je mít správný tip a výběr. Najdete ho například na e-shopu www.drezova-baterie.cz.

Hranatý minimalismus vítězí
Jak si vybrat nejlépe? Velkou roli pochopitelně hraje cena. Pokud máte štěstí na výprodej baterií, pak můžete nakoupit i za velice příznivé ceny. Heureka nabízí porovnání cen. Prodej baterií Praha dává široké možnosti. Je nám naprosto jasné, že důležitý je pro vás i design. Pokud jde o vzhled vodovodní dřezové kuchyňské baterie nebo vanové baterie, důležité je se vždy řídit se hlavně svým vkusem. Design vodovodní baterie může být velmi různý. Dnes jde velmi často o hranaté minimalistické tvary, které jsou maximálně funkční. Zároveň jsou podstatné i kvalitní materiály. Využívá se například chrom matný nebo také lesklý, ale i nikl. Předností těchto kovů je snadná údržba a životnost. Je jasné, že koupelnu zařizujete na dlouhá léta dopředu, proto je důležitá záruka, která by v ideálním případě měla být prodloužená.

Roli hraje kartuše i rozteč
Jak poznat kvalitu baterie? V ohnisku vašeho zájmu by měla být keramická kartuše, která má na starosti směšování vody. Větší kartuše se tolik nezanášejí vodním kamenem. Když si vyberete jaký typ baterie, tedy zda vám lépe vyhovuje kohoutková nebo páková baterie, můžete jít nakupovat. Důležité je také uvědomit si, kam baterii potřebujete. Zda má být nástěnná sprchová, umyvadlová baterie nebo třeba kuchyňská dřezová baterie. Dejte si pozor zároveň i na rozteč. Nejběžnější rozteč rozvodů je dnes 150 mm, ovšem vyskytuje se i 100 mm především u starších rozvodů. Máte-li o všem jasno, můžete vybírat. Český výrobce vodovodních baterií rozhodně není výjimkou právě naopak, příkladem je Novaservis nebo Ravak.

Štítky: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

One Response to Jakou vodovodní baterii koupit? Vybírejte podle kvality i designu …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*


+ 4 = sedm