Úvodní stránka » Dům, byt a zahrada » Prodej hliníku řezaný vodním paprskem

Prodej hliníku řezaný vodním paprskem

Alcom Alval s.r.o. je dlouholetým dodavatelem hliníkových polotovarů, tradice firmy sahá až do roku 1996. Původně byla společnost zaměřena na dodávky materiálů do stavebnictví. V současné době jsou našimi hlavními zákazníky firmy z oblasti strojírenství.

Pokud potřebujete hliníkové plechy, hliníkové profily, hliníkové tyče, hliníkové desky,

hliníkové folie, hliníkové pásy, nebo hliníkové slitiny, vše naleznete na hliník.cz

Kromě prodeje materiálu se firma poskytuje i služby spojené s úpravou materiálu. Mezi mě patří řezání desek kotoučovou pilou, příčné dělení svitků nebo stříhání plechů strojními nůžkami. Také nabízíme tvarové řezání vodním paprskem.

Zabýváme se řezáním hliníku a hliníkových slitin, se kterými obchodujeme. Ale je možnost vodním paprskem řezat i jiné materiály, jako je například ocel, titan, žulu, kámen, ale tyto si zákazník musí dodat sám. Řezání vodním paprskem provádíme téměř z každého materiálu, který naleznete v našem sortimentu.

Tvarové řezání vodním paprskem nabízí mnoho výhod. Řezání vodním paprskem je bez tepelného ovlivnění řezaného materiálu. Obráběný díl nevykazuje fyzikální, chemické ani mechanické změny a je následně snadno obrobitelný.

Vodní paprsek jen minimálně silově působí na řezaný materiál, nedochází tudíž ke vzniku mikrotrhlin.

Řezání vodním paprskem je ohleduplné k životnímu prostředí. Při vlastním řezání nevznikají žádné ekologicky nevhodné zplodiny. Spotřeba vody na řezání je velmi malá.

One Response to Prodej hliníku řezaný vodním paprskem

  1. compra is espaa

    31cf is it ok to take 2 is

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*


+ dva = 6